Dla kogo piszemy

Jeśli praca zdalna jest technicznie możliwa w Twojej branży – dla Ciebie. A może jeszcze nie reprezentujesz konkretnego zawodu, lub planujesz przebranżowienie, a chcesz pracować zdalnie? Może wreszcie zastanawiasz się, jak w takich warunkach poprowadzić zespół swoich współpracowników? W każdym z tych przypadków odpowiedź brzmi: dla Ciebie.

W zależności od tego, czy jesteś pracownikiem, freelancerem, managerem czy też właścicielem firmy, masz pewnie własny zestaw pytań dotyczących pracy zdalnej. My piszemy tu po to, żeby dostarczyć Ci wskazówek, informacji i narzędzi ważnych z Twojego punktu widzenia. 

Publikujemy najlepsze praktyki pracy zdalnej, wskazujemy skuteczne sposoby komunikacji i zarządzania, porównujemy przydatne narzędzia,radzimy w jaki sposób zadbać o produktywność. Dzielimy się doświadczeniem. Podpowiadamy, gdzie znaleźć zdalnego pracodawcę, zleceniodawcę lub wyjątkowo uzdalnionego pracownika :). Przejście na pracę zdalną chcemy ułatwić Ci w każdym możliwym aspekcie. Zobaczysz, warto!

Kim jesteśmy

Nasz zespół tworzą ludzie w systemie pracy zdalnej funkcjonujący od lat. W większości związani jesteśmy z branżą IT, designem, komunikacją marketingową. Zalety ale i pułapki pracy zdalnej znamy jak własną kieszeń. Aby podzielić się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem założyliśmy Zdalnik. 

W najbliższej przyszłości planujemy zaoferować szersze  wsparcie pracodawców zainteresowanych przejściem na pracę zdalną, wdrażając zintegrowane systemy narzędzi i procedur pracy zdalnej w firmach.